Speellijst

1925 ? V “Allerzielen” Herman Heyermans J. Rossenbacker
19?? ? V “Als de kersen bloeien” Dr. J. van Epen J. Rossenbacker
 
In de periode 1924-1949 werden ruim 250 uitvoeringen gegeven
 
In de Oorlogsjaren werd er ook gespeeld onder de naam “De Schakel”
 
1943 of ’44 ? V “Meneer de senator” F. Schönham en G. Kadelberg J. Rossenbacker
1944 jan V “Zeemansvrouwen” Herman Bouber J. Rossenbacker
1944 apr V “De privé verpleegster” A den Hertog J. Rossenbacker
1945 nov V “Op hoop van zegen” Herman Heyermans J. Rossenbacker
1946 jan V “Tropenadel” Henri van Wermeskerken J. Rossenbacker
1946 mrt V “De Vreemdeling” Antoon Coolen J. Rossenbacker
1946 mei V “De Meid” Herman Heyermans J. Rossenbacker
1946 aug V “De Spaanse Vlieg” Fr. Arnold en E Bach J. Rossenbacker
1946 okt V “Comedie om geld” A. Bromet J. Rossenbacker
1947 jan V “Sonna” Jan Fabricius J. Rossenbacker
1947 mrt V “Uw wil geschiede” Henk Bakker en Ed. J.M. Terlingen J. Rossenbacker
1947 mei V “Het licht in de nacht” Inte Onsman J. Rossenbacker
1947 okt V “Suikerfreule” Henri van Wermeskerken J. Rossenbacker
1948 jan V “De kleine apostel” A.W.G. van Riemsdijk J. Rossenbacker
1948 mrt V “Tot wederdienst bereid” Piet Mossinkoff Jan Hoed
1948 okt V “De tante uit Indië” Henri van Wermeskerken Jan Hoed
1949 jan V “Inkeer” Jan Bromet Jan Hoed
1949 apr V “Alles voor Adriaan” Piet Mossinkoff Jan Hoed
1949 okt V “Het zevende gebod” Herman Heyermans Jan Hoed
1950 jan V “Adieu en… au revoir” Chris van Bommel-Kouw en Henk Bakker Jan Hoed
1950 apr V “Hoera wij erven” Tob Maar Jan Hoed
1950 okt V “Er was een steenhouwer” J.W. v.d. Heiden en Henk Bakker Jan Hoed
1951 jan V “Zondvloed” Louis Lockefeer Jan Hoed
1951 apr V “Ghetto” Herman Heyermans Jan Hoed
1951 jul V “Brand in de Jonge Jan” Herman Heyermans Jan Hoed
1951 okt V “In Pyama” Franz Arnold en Ernst Bach Jan Hoed
1952 ? V “De wereld heeft geen wachtkamer” Mourits Dekker Jan Hoed
1952 apr V “De heilige vlam” W.Somerset Maugham Jan Hoed
1952 okt V “Potasch en Perlemoer” Bew. Herman Steylen Jan Hoed
1953 jan V “Pinky” Cid. r. Summer Jan Huygen
1953 apr V “Eva Bonheur” Herman Heyermans Jan Huygen
1953 okt V “Zand of klei” Henri ’t Sas Jan Huygen
1954 ? V “Wie zonder zonden is” Andre Grishomme (naar Eugene O’Neill)  
1954 ? V “Gaslicht” Patrick Hamilton Jan Huygen
1955 ? V “Als de poorten open gaan” Jos. Smits en Jac. Braun Jan Huygen
1955 okt V “Vier mannen en een meisje” Anjoel Valo en Koos Brakenberg Guus Spruyt
1956 feb V “Vogel vlieg de wereld in” A.P. Dearsley Guus Spruyt
1956 apr V “Het hoedje van Marius” R. Feenstra Guus Spruyt
1956 feb V “Welterusten” A.P. Dearsley Guus Spruyt
1957 mrt V “De Zon tegemoet.” Maarten van Vught Guus Spruyt
1958 mrt V “Al mijn Zoons” Arthur Miller Guus Spruyt
1958 ? V “De weg naar huis” Chr. v.d. Heuvel Guus Spruyt
1958 nov V “Boeven en Madeliefjes” George Batson Guus Spruyt
1959 dec V “Ben ik nu getrouwd of niet” Sam. Bate Guus Spruyt
1959 dec V “Chips” R. Feenstra Guus Spruyt
1960 ? V “Het was een leugen” Wladimir Krausewitch Guus Spruyt
1961 jan V “De man in de rolstoel” Maarten van Vucht Guus Spruyt
1961 apr V “Een hete zomeravond” Ted Willis Guus Spruyt
1961-62   V “Gelouterd” Philip Wheathers Guus Spruyt
1963 apr V “Ik huurde deze kamer” Wim Bischot Wim Schuurman
Raamregie: Guus Spruyt
196? ? V “De medailles van de oude vrouw” J.M. Barrie Sacha Gaymans
196? nov V “Je Moet er Niet mee Spelen” Hans Nesne Wim Schuurman
1963 apr V “Foei toch Frances” Yvonne Bamberg Guus Spruyt
1964 apr V “Het meisje Zondervan” Han de Beukelaar Wim Schuurman
1965 jan V “Op hoop van zegen” Herman Heyermans Sacha Gaymans
1966 jan V “Pas op dat je geen woord zegt” Dimitri Frenkel Frank Sacha Gaymans
1966 dec V “Zeeman pas op” Philip King en Falkland Sacha Gaymans
1967 apr V “Het geheim van dr. Spencer” Mr H.M. Planten Bep Speet
1967 dec V “Bemoeial” Jack Popplewell Bob Verhagen
1968 mei V “Op blote voeten in het park” Neil Simon Bob Verhagen
1969 mrt V “Maribel” Miguel Mihura Bob Verhagen
1969 mei V “Gaslicht” Patrick Hamilton Bob Verhagen
1969 nov V “De meid” Herman Heyermans Bob Verhagen
1970 mrt V “Zilveren bruiloft” Michael Clayton Hutton of (als eenakter) John Bowen Bob Verhagen
1970 mei V “De brug” Hella. S. Haasse ????
1970 nov V “Zachtjes met de deuren” Michel Fermaud Bob Verhagen
1971 mrt ? Improvisatie door Falkland jongeren Martin Affourtit Martin Affourtit
1971 apr V “Een mal Meisje” Marcel Archard Bob Verhagen
1971 nov V “Zeemansvrouwen” Herman Bouber Bob Verhagen
1972 apr V “En krijgen is de kunst” Peter Coke Wim Boddeke
1972 okt V “De derde” Andrew Rosenthal Wim Boddeke
 
Uitvoeringen werden vanaf dit moment in het ASTA-theater gegeven
 
1973 apr V “Uitkomst” Herman Heyermans Wim Boddeke
1973 apr K “Baardpoeder” J v.d. Heijden en J.A. Tempelaars Martin Affourtit
1973 nov V “Hooikoorts” Noel Coward Wim Boddeke
1974 apr K “Koning Tourmalijn verliest zijn pijn” G. Bensch Martin Affourtit
1974 apr V “De Vader” August Strindberg Wim Boddeke
1974 nov V “De Jantjes” Herman Bouber Wim Boddeke
1975 feb K “De Geldmolen” J. Tempelaars en J. Van der Heyden Martin Affourtit
1975 apr V “Het Dagboek van Anne Frank” Frances Goodrich en Albert Hackett Wim Boddeke
1975 nov V “Rosaura” Carlo Goldini Wim Boddeke
1976 feb K “De avonturen van Dik Trom” gaat niet door, vanwege een verbod van de nabestaanden van de schrijver! Falkland Toneel Henry Bosch
1976 mrt K “Op zoek naar de zienderogen- drank” (in plaats van Dik Trom) Falkland Henry Bosch
1976 apr V “‘Ping’, zei de klok” Peter Coke Wim Boddeke
1976 okt K “IJzerlijm” J. v.d. Heijden Frits Stroomer
1976 nov V “Boeing-Boeing” Marc Camoletti Hans Karsten
1977 mrt K “Assepoester” Falkland toneel Jan Hoedjes
1977 mrt V “Veertig Karaat” J. Barillet en J.P. Grady Suzan Labruyere
1977 nov V “Een Engel kwam voorbij” Barillet en Credi Frits Stroomer
1977 dec K “Maretteketet” Falkland Hans Karsten
1978 apr V “Hoera we gaan verhuizen” Rainer Hachfeld Walter Roozendaal
1978 apr V “Een Bruid in de Morgen” Hugo Claus Susan Labruyëre
1978 mei E “De overledene” René de Obaldi Susan Labruyëre
1978 nov K “Het spook van Spechtenstein” K. Oudes Marianne Volkerts
1978 dec V “En ik dan?” Annie M.G. Schmidt Miel Pels
1979 apr V “De Dasspeld” Herman Heyermans Marianne Volkerts
drie keer   V “De tijger” Murray Schisgal Frits Stroomer
Eenakter   V “Een eeuw achter” Godfried Bomans Marianne Volkerts
1979 nov K “Het geheim van Pandolio” K. Oudes en H. Riemers Martin Affourtit
1979 nov ? “Irritatie” Falklandcabaret Jeroen Kranenburg
1980 mrt K “De tellers van Krentenstein” door “Ozos” uit Schagen
1980 mei V “De koppelaarster” Thornton Wilder Jeroen Kranenburg
1980 mei E “Er worden gordijnen bezorgd” Charles Dizenzo Jeroen Kranenburg
1980 nov K “Tanaka” Jo Hadi ???
1980 nov V “Harten 2 harten 3” Paul Rodenko Jeroen Kranenburg
1981 apr V “De knecht van twee meesters” Carlo Goldini Jan Hoedjes
1981 mei E “Van een koning die graag clown wilde zijn” ??? Tine Kleijn ???
           
Uitvoeringen werden vanaf dit moment in theater De Beun gegeven
           
1981 nov K “Sprookjesshow” Jan Hoedjes Jan Hoedjes
1981 dec V “Terug naar Warschau” Jan Staal Walter Roozendaal
1982 mei V “de man,de vrouw en de moord” A. Roussin Marianne Volkerts
1982 okt K “Bekijk het maar” ook opgevoerd in de Vest J.Gadella en H. Westrus Martin Affourtit
1982 nov V “Antigone” en “Slaap zeg ik je” Jean Annouilh en Georges Feydeau Wim Boddeke
1983 mrt V “Een doos vol kruimels” Neil Simon Bert Klunder
1983 apr K “Oma wint de wereldcup” Jan Hoedjes Jan Hoedjes
1983 okt K “Vingers in je oren” ??? Jan Hoedjes
1983 okt V “Kaviaar of spaghetti” Giulio Scarpicci en Renzo Tarabusi Wim Boddeke
1984 mrt V “Vrijdag” Hugo Claus Bert Klunder
1984 apr K “Momo en de tijdspaarders” Bob Steenstra Martin Affourtit
1984 okt K “De hebbert” Wim Burkink Jaap Schuuring
1984 nov V “Beschuit met Muisjes” Herman Heyermans Jos Post
1985 mrt K “De wonderbaarlijke uitvinding van Prof. Filarsky” Erik Vos Jan Hoedjes
1985 mrt V “Falkland vermoordt Pianiste” Paul Partner Bert Klunder
1985 okt K “Poerlepotje” K. Oudes en H. Riemers Jaap Schuring
1985 nov V “Prettige feestdagen” Alan Ayckbourn Jos Post
1986 mrt K “De wonderfiets” Jan Naaijkens Martin Affourtit
1986 apr V “Een dag uit de dood van verdomde Lowietje” Peter Nichols Bert Klunder
1986 nov K “Kootje, Pief en de dief” Wim Burkink Jaap Schuuring
1986 nov V “Een poppenhuis” (Nora) Henrik Ibsen Jos Post
1987 mrt K “Uw goud of uw Dochter” J.J. Commijs Henry Bosch
1987 apr V “Wie een voet steelt, heeft geluk in de liefde” Dario Fo Lucia van Santen
1987 okt K “De beker van Elzenrode” Oudes en Riemers Han van Kaam
1987 okt V “Het bloedbad van Heiloo” Alan Ayckbourn Jos Post
1988 mrt K “Hoera we gaan verhuizen” Raener Hachfeld en Uwe Jens-Jensen Jaap Schuuring
1988 apr V “Het onbewoonde eiland” A. Defresne Paula van der Heide-Smals
1988 okt K “De gelaarsde kat” Alice Toen J.(Han) van Kaam
1988 nov V “Een vreemd koppel” Niel Simon Jos Post
1989 mrt K “De zilveren Fiets” Jan Staal Jaap Schuuring
1989 apr V “Biedermann en de brand-stichters” Max Frisch Paula van der Heide-Smals
1989 okt K “Doornroosje” Gespeeld door toneelgroep Toermalijn
1989 nov V “Mijnheer Puntilla en zijn Knecht Matti” Jubileumstuk Falkland 65 jaar Berthold Brecht Jos Post
1990 mrt V “Met mes en vork” Alan Ayckbourn Marian Scholte
1990 apr K “De bosbaas” Han Bakker Martin Affourtit
1990 okt V “Eva Bonheur” Herman Heyermans Loes Heijligers
1990 nov K “De koninklijke grappen” Maarten Schols Maarten Schols
1991 mrt V “Oud speelgoed” Chiem van Houweninge Marian Scholte
1991 apr K “Berend Botje” Aris Bremer Martin Affourtit
1991 okt V “Vuur in de sneeuw” Sam Shepard Jacqeline Kooter
1991 nov K “Een heel klein circus” Wim Burkink Jaap Schuuring en Annie Gilles
1992 mrt V “Amadeus” Peter Shaffer Jan Hoedjes
1992 apr K “De gehaaide zeemeerman” Jan Staal Bram Hijmans
1992 okt V “De Eetkamer” A.R. Gurney jr. Leo Van Herk
1992 nov K “Brom en de wonderdrank” Marcel de Wit en Albert Linnebank Ria Langedijk
1993 mrt V “Harold en Maude” Colin Higgins Gé Kooiman
1993 apr K “De Moegnog” Rainer Hachfeld Maarten Schols
1993 okt K “Foetsie Drama” Marja Schoonheim Martin Affourtit
1993 nov V “Liefde half om Half” Alan Ayckbourn Leo van Herk & Jan Hoedjes
1994 mrt V “De ingebeelde zieke” Moliëre Jan Hoedjes
1994 apr K “Vreemde goocheltrucs” Joop Reurink en Mike Kuyt Mike Kuyt
1994 okt K “Het einde is zoek” Hetty Kranenburg Maarten Schols
1994 nov V “Harvey” Mary Chase Wim Boddeke
1995 mrt V “Verzet uit noodzaak” Bruno Tide Paula van der Heide-Smals
1995 apr K “De IJsprinses” Carla Berendse Schel Jaap Schuuring
1995 okt K “Wakker Worden Winnie” Jan Hoedjes Jan Hoedjes
1995 nov V “Puntwederik” Peter van Straaten Leo Van Herk
1996 mrt V “De zaak Mary Dugan” Bayard Veiller Paula van der Heide-Smals
1996 apr K “Piratendochters” Jan Smeets Maarten Schols
1996 okt K “Jobje” Beppie van Zutphen Pim de Smalen
1996 nov V “Mijnheer gaat op jacht” Georges Feydeau Jan Hoedjes
1997 apr V “Vrouwen… geen probleem” Woody Allen Theo Bakker
1997 apr K “Oma wint de wereldcup” Jan Hoedjes Martin Affourtit
1997 okt K “Jan Klaassen en de Hompie- Strompies” Marcel Berendsen Jaap Schuuring
1997 nov V “Dubbel Wraak, deel 1” Alan Ayckbourn Leo van Herk
1998 apr V “Dubbel Wraak, deel 2” Alan Ayckbourn Leo van Herk
1998 apr K “Assepoes en de verloren schoentjes” Liva Willems Maarten Schols
1998 okt K “Compukids” Nico van den Raad Pim de Smalen
1998 nov V “On golden Pond” Ernerst Thompson Theo Bakker
1999 mrt K “De draak die alleen maar Nee! kon zeggen” J. Naaijkens Maarten Schols
1999 apr V “Wat een gekke man… en zijn vrouw dan” Alan Ayckbourn Leo van Herk
1999 okt K “Een grote vuilnisbelt” Les Ellison Leo van Herk
1999 nov V “Op hoop van zegen” Herman Heijermans Jan Hoedjes
2000 mrt K “De slimme streken van Klaas Galgenaas” Jan Naaijkens Jaap Schuuring
2000 apr V “Examenkoorts” Michael Snelgrove Theo Bakker
2000 okt K “De deur naar sprookjesland” Judith Porcelijn Caroline Friethoff & Lucia Vermeulen
2000 nov V “Glazen speelgoed” Tennessee Williams Wim Boddeke
2001 mrt K “De kneperige kniepe knuiper” Peter Linders Marius Prein
2001 apr V “Oom Wanja” Anton P. Tsjechow Leo van Herk
2001 okt K “Tonnie, Tessa en de Toverring” Beppie van Zuylen Anneke Keijsper
2001 nov V “Ajax-Feijenoord” Gerben Hellinga Paula van der Heijde-Smals
2002 mrt K “Professor Distelpunt” Anja van der Heijden Jan Hoedjes
2002 apr V “En ik dan?” Annie M.G. Schmidt Theo Bakker
2002 okt K “Heer Kraai en het gevonden voorwerp” Aris Bremer Marius Prein
2002 nov V “De Zeewolf” Ed. Hoornik Wim Boddeke
2003 mrt K “Vreemde vogels” Wim Burkunk Maarten Schols
2003 apr V “Het zomerhuis (Proposals)” Neil Simon Leo van Herk
2003 jun K “De Bosbaas” uitvoering in het Heilooërbos Han Bakker Jaap Schuuring
2003 okt K “De prinses met de blauwe haren” Kees Opmeer Marius Prein
2003 nov V “Spotgeesten” Noël Coward Jan Hoedjes
2004 mrt K “Verboden voor kinderen” Rob van Vliet Maarten Schols
2004 apr V “40-love” Alan Ayckbourn Theo Bakker
2004 okt K “Het laatste grote bos” Jan Staal Pim de Smalen
2004 nov V “Familie” Maria Goos Aukje Huijzen
2005 mrt K “Wereldrijst” Elles Pleyter Karim Traida
2005 apr V “Veronica’s kamer” Ira Levin Paula van der Heijde-Smals
2005 mei V “Februari” samen met de HOV Ruud van Ling Martin Affourtit
2005 okt K “Als er een ster valt” Wim Burkunk en Tais Teng Maarten Schols
 
2005 nov V Henry II Willem-Jan Otten Jan Hoedjes
2006 mrt K “Amely, de bever en de koning op het dak” Tankred Dorst Marius Prein
2006 apr V “Kopman” Han Bakker Leo van Herk
2006 okt K “De magie van Beauty en het beest” Carter Burch Marja Schoonheym
2006 nov V “Het bezoek van de oude dame” Friedrich Dürrenmatt John van Dongen
2006 nov V 25-jarig jubileum Theater de Beun met o.a. een bijdrage van Falkland Toneel
2007 mrt K “Er was eens een … draak?” Eigen stuk Jan Hoedjes
2007 apr V “Kaatje is verdronken” Alex van Warmerdam Aukje van Huijzen
2007 nov K “Het bad van de zandloper” Reindert Kromhout Marius Prein
2007 nov V “Hedda Gabler” Henrik Ibsen Theo Bakker
2008 mrt K “Assepoes” Heleen Verburg Marja Schoonheym
2008 apr V “De goede mens van Sezuan” Bertold Brecht Paula van der Heijde-Smals
2008 okt K “3 maal 3” Maarten Schols Maarten Schols
2008 nov V “In volle Zee & Serenade” Slawomir Mrozek Leo van Herk
2009 mrt K “Lekker vies!” Rob van Vliet Lieke Timmerman
2009 apr V “Het belang van Ernst” Oscar Wilde Marius Prein
2009 jun V “Nu even wel” Maria Goos Lieke Timmerman
2009 okt K “Speelgoedmuseum op stelten” Rob Maayen Maarten Schols
2009 nov V “Prettige feestdagen” Alan Ayckbourn Aukje van Huijzen
2010 mrt V “Hadjememaar” samen met de HOV Jaap van de Merwe Jaap Schuuring
2010 apr K “Katharina Katharina in het Ganzenbord” Het Filiaal Peter Bolten
2010 nov V “Een Moordverhaal” Roger Leach en Colin Wakefield Lieke Timmerman
2010 okt K “Prinses Alena” Ad de Bont Marius Prein
2011 mrt K “Het Dansende Ezeltje” Erik Vos Pim de Smalen
2011 mei V “Burgermansbruiloft” Bertolt Brecht Rob Sipma
2011 okt K “Minoes” Marieke Moors naar een verhaal van Annie M.G. Schimidt Martin Affourtit
2011 nov V “Schakels” Herman Heijermans Theo Bakker
2012 mrt K “Yvonne, numero uno” Elke Geurts Bastiaan Toorenent
2012 apr V “Gewoon te gek” Ton Davids Lieke Timmerman
2012 okt K “Mag ik mee naar de maan” Jacques Vriens Nienke Vlasma
2012 nov V “In de war” Eric Chappel Heleen van Wiechen
2013 mrt K “Ja 3” Maarten Schols Maarten Schols
2013 apr V “Stock en plant” Erik Winkelman Marius Prein
2013 okt K “Piratenjagers” Meike Haas Leo van Herk
2013 nov V “Bedden” Dimitri Frenkel Frank Paula van der Heide
2014 mrt K “De IJsprinses” Carla Berendse – Schel Carien van Opstal
2014 mrt V “Amateurs!” Wannie de Wijn Bastiaan Toorenent
2014 okt K “Wie pikt het ei van de Kruismuis?” Aris Bremer Maarten Schols
2014 okt E “Lichte lunch” Peter van Straaten Pim de Smalen
2014 okt E “Lang zal hij Leven” Carl Slotboom Lieke Timmerman
2014 okt E “Kip met friet” Carl Slotboom Lieke Timmerman
2015 mrt K “De avonturen van Wolkje Wolk” Cees Lammers Carien van Opstal
2015 mrt V “De verliezers” Ton Davids Bastiaan Toorenent
2015 okt K “SpeelGoed” Erik Krabbenborg Pim de Smalen
2015 okt V “De Spooktrein” Arnold Ridley Theo Bakker
2016 mrt K “Prullaria” Marius Prein Marius Prein
2016 apr V “De Richel” Ton Davids Martine Faber
2016 okt K “En dat is 3” Maarten Schols Maarten Schols
2016 okt V “Gouwe handjes” Haye van der Heyden Martine Faber
2017 mrt K “Heksen” Roald Dahl Marius Prein
2017 apr V “Gebroken IJs” Haye van der Heyden Martine Faber
2017 okt K “De koning op het dak” Tankred Dorst Marius Prein
2017 nov V “Vogels” Haye van der Heyden Martine Faber

V = Stuk voor volwassenen
K = Stuk voor kinderen
E = Eenakter